Yaşam

Jazz, Funk ve Metal’i bir araya getiren Panzerballett ve Davulcu Virgil Donati, %100 Metal Katkılarıyla 18 Ocak’ta Zorlu PSM’de!

Caz, funk ve metali birleştiren müzikleri ve yüksek sahne gücüyle tanınan Münih beşlisi Panzerballett ve Planet X’in kurucularından davulcu Virgil, Alman Die Welt gazetesi tarafından “Metallica’dan daha hızlı, Motörhead’den daha güçlü ve daha komik” olarak nitelendirildi. Rammstein’dan” 100% Metal’in katkılarıyla 18 Ocak 2023 akşamı Violent PSM %100 Studio’ya geliyor.

 

Müzik otoriteleri tarafından grubun müzik prodüksiyonlarının beyni olarak görülen Jan Zehrfeld’in karmaşık funk ritimleri, caz doğaçlaması ve metali bir araya getirmesiyle ortaya çıkardığı müzikal duruşlarıyla tanınan Panzerballet, gücüyle geniş bir dinleyici kitlesi edindi. sahnede komik duruş. Efsane davulcu Virgil Donati, çıkardıkları beş albüm ve sayısız film müziğinin yanı sıra, 2022 sonbaharında bestelerinin birbirine uyarlanmış versiyonlarını seslendirmek için bir geri dönüş yaptı. Prodüksiyonlarına ve konserlerine hız kesmeden devam eden Panzerballett ve davul çalış tarzı, beste yanı ve özgün tarzıyla müziğinin öncülerinden biri olarak gösterilen Virgil Donati %100 Metal katkılarıyla Severe PSM’ye geliyor. Panzerballett ve Virgil Donati, sahne güçleri ve tüm vücudu harekete geçirecek müzikleri ile 18 Ocak akşamı Güçlü PSM %100 Studio’da seyirciyle buluşacak.

 

18 Ocak 2023 tarihinde %100 Metal katkılı olarak gerçekleştirilecektir. Panzerballett feat. %100 Metal tarafından sunulan Virgil Donatikonser biletleri passo’da.

 

  Bilet fiyatları:

1. Dönem – Ön Satış: 220,00 TL

Öğrenci: 165.00 TL

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu